Promocja!

Pakiet rodzinny rozszerzony

od 389zł / miesiąc

Rozszerzona opcja w stosunku do pakietu podstawowego zawierająca większy niż standardowy zakres świadczeń medycznych oraz dostęp do większego wachlarza lekarzy specjalistów w sposób nielimitowany.

38900
38900 36899 / month
466800 420099
Koszt jednomiesięcznej opieki medycznej dla 1 lub 2 osób dorosłych do ukończenia 65-tego roku życia oraz dzieci do 25-tego roku życia (bez limitu w liczbie dzieci w ramach pakietu).

Product ID: 1419

  Opis

  Jeśli jesteś w wieki 1-65 lat i zależy Ci na łatwym dostępie do standardowych lekarzy specjalistów i usług medycznych dla Ciebie i członków Twojej rodziny, masz dosyć szukania uznanego lekarza czy czekania miesiącami na wizytę to pakiet Rozszerzony oferowany przez największego operatora medycznego w Polsce – LUX MED będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Otrzymasz dostęp zarówno do wizyt i konsultacji u lekarzy specjalistów, jak i do szerokiego zakresu badań diagnostycznych i obrazowych oraz zabiegów ambulatoryjnych w tym również m.in. Telemedycyny, pozwalającej Ci skorzystać z konsultacji on-line czy przez telefon. Do dyspozycji masz możliwość skorzystania w każdej chwili bez ograniczeń z 12 specjalności lekarzy specjalistów w swojej dziedzinie oraz całego wachlarza świadczeń medycznych na terenie całego kraju. W ramach pakietu zaszczepimy Ciebie i Twoją rodzinę każdego roku przeciwko grypie. Twój pakiet medyczny obejmować będzie ponadto ubezpieczenie NNW. To wszystko w pakiecie Rozszerzonym w bardzo atrakcyjne cenie! Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich już dziś!

  Twoje korzyści

  Twoje korzyści

  Gwarantowane przez MultiPakiety

  Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę u specjalisty! (sprawdź Terminy dla naszych Klientów).
  Brak kolejek – przychodzisz na umówioną godzinę.
  Nielimitowany dostęp do specjalistów i badań laboratoryjnych oraz diagnostycznych.
  Gwarantujemy stałą cenę pakietów w całym okresie trwania umowy.
  Nie wymagamy badań wstępnych ograniczających możliwość zakupu pakietów medycznych.
  Dostępność usług na terenie całego kraju. Klient może korzystać w dowolnym mieście np. w czasie wyjazdu/wakacji.
  Dodatkowy rabat 10% - na usługi medyczne Grupy LUX MED, wykraczające poza wybrany pakiet.

  Potrzebujesz pomocy?

  Zawsze do usług.

  Potrzebujesz pomocy w doborze pakietu?

  Zamów rozmowę

  Infolinia czynna: Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 18:00